SKF Festringe FRB22/400
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB22/400"
Innen 380mm
Außen 400mm
Breite 22mm
Gewicht 1,32kg
EAN 7316571862774
Material Stahl
Außen 400mm
Breite 22mm