SKF Festringe FRB21/200
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB21/200"
Innen 187mm
Außen 200mm
Breite 21mm
Gewicht 0,34kg
EAN 7316577017390
Material Stahl
Außen 200mm
Breite 21mm