SKF Festringe FRB13/215
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB13/215"
Innen 202mm
Außen 215mm
Breite 13mm
Gewicht 0,224kg
EAN 7316577017307
Material Stahl
Außen 215mm
Breite 13mm