SKF Festringe FRB12.5/170
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB12.5/170"
Innen 159mm
Außen 170mm
Breite 12,5mm
Gewicht 0,18kg
EAN 7316577732705
Außen 170mm
Breite 12,5mm