SKF Festringe FRB11.5/100
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB11.5/100"
Innen 92mm
Außen 100mm
Breite 11,5mm
Gewicht 0,057kg
EAN 7316577017499
Außen 100mm
Breite 11,5mm