SKF Festringe FRB10/250
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB10/250"
Innen 235mm
Außen 250mm
Breite 10mm
Gewicht 0,24kg
EAN 7316577017161
Material Stahl
Außen 250mm
Breite 10mm