SKF Festringe FRB10/180
SKF
Product number:
Product information "SKF Festringe FRB10/180"
Innen 167mm
Außen 180mm
Breite 10mm
Gewicht 0,15kg
EAN 7316577081056
Material Stahl
Außen 180mm
Breite 10mm