SKF Bundbuchsen PCMF252816.5 E
SKF
Product number:
Product information "SKF Bundbuchsen PCMF252816.5 E"
Innen 25mm
Außen 28mm
Breite 16,5mm
Gewicht 0,019kg
EAN 7316572038116
Außen 28mm
Breite 16,5mm